Tok myšlenek

Odpovědět
Jan Drabálek

Tok myšlenek

Příspěvek od Jan Drabálek » úte pro 31, 2019 2:16 pm

Ahoj všem, tohle vlákno jsem založil jako takový obecný tok myšlenek, co se nápadů, tipů, triků, nových či zapomenutých poznatků, sebereflexe či zpytování v modelařině, životě, smrti a tak vůbec týče....
Ano, odpověď je 42!

Jan Drabálek

Re: Tok myšlenek

Příspěvek od Jan Drabálek » úte pro 31, 2019 2:23 pm

Sem tak sumarizoval, že letos jsem se účastnil jen jedné soutěže v několika kategoriích, ale letos bez umístění. Na druhou stranu jsem letos dokončil 6 modelů a jeden je těsně před dokončením. A právě ten, co je těsně před dokončením mne vnukl myšlenku, že jsem letos udělal všechna 4 roční období. U čtyř z těch šesti jsem to ledabyle cvaknul.
Jaro 1945 (Borneo), léto 1943 (pacifik), podzim 1944 (Hürtgenský les před dokončením) a zima 1944 (Ardeny)

Příští rok bude vcelku výzva, vzhledem k 80. výročí bitvy o Británii, Sitzkrieg, BEF ve Francii až operaci Dynamo, operace Compass..... Jo, to půjde, nápady jsou, uvidíme, jak to půjde s časem
Přílohy
DSCN7963.JPG

Petros

Příspěvek od Petros » čtv led 02, 2020 9:21 am

To byl úmysl s těmi ročními obdobími,anebo tě pokaždé inspiroval pohled z okna? Jinak vše velmi pěkné.

Jan Drabálek

Příspěvek od Jan Drabálek » pon led 20, 2020 1:49 pm

Petros píše:
čtv led 02, 2020 9:21 am
To byl úmysl s těmi ročními obdobími,anebo tě pokaždé inspiroval pohled z okna? Jinak vše velmi pěkné.
úmysl to nebyl, ale nějak se to sešlo. kdybych měl dělat roční období, tak udělám strom, z každé čtvrtiny jinak a kolem něj chodící vojáky v průběhu války, od nastrojených po otrhané.... Takhle se dokončilo tohle, támhleto, ty listy lepím už třetí měsíc, prostě to jde pomalu, mezitím chci místo, tak se dodělalo něco jiného....

Odpovědět